Vrijdag 17 augustus

Lean on Pete

Wenneker Cinema

Vandaag  20.30 uur lees verder

Tulipani

Wenneker Cinema

Vandaag  21.00 uur lees verder

Zaterdag 18 augustus

Gratis Qi Gong & Tai Chi Tao les in het park

Beatrixpark

Zaterdag 18 augustus  09.30 uur lees verder

Vlooienmarkt en Braderie

Hoogstraat

Zaterdag 18 augustus  10.00 uur lees verder

J&S: Wilhelmina-karaoke-plein feest

Wilhelminaplein

Zaterdag 18 augustus  14.00 uur lees verder

Muziek in de Bibliotheek: Sjarm

Korenbeurs

Zaterdag 18 augustus  14.00 uur lees verder

Euroscoop presents: Feestbeesten Partyshow

Euroscoop

Zaterdag 18 augustus  18.30 uur lees verder

Lean on Pete

Wenneker Cinema

Zaterdag 18 augustus  20.30 uur lees verder

Tulipani

Wenneker Cinema

Zaterdag 18 augustus  21.00 uur lees verder

Zondag 19 augustus

Fietsen door Zuid Holland

Start: Land van Belofte

Zondag 19 augustus  11.00 uur lees verder

Optreden Hugo

DrieMaasStede

Zondag 19 augustus  14.30 uur lees verder

Summerlounge: Jan Raats

Euroscoop

Zondag 19 augustus  16.00 uur lees verder

Euroscoop Summer Lounge

Euroscoop

Zondag 19 augustus  16.00 uur lees verder

Maandag 20 augustus

Kidsbouwdorp 2018

Sportpark Willem-Alexander

Maandag 20 augustus  10.00 uur lees verder

Zomertijdmachine: Da Vinci, wat kon hij eigenlijk niet? 1

Korenbeurs

Maandag 20 augustus  14.00 uur lees verder

Exclusieve bezichtiging 500 pikante tekeningen van Edgard Tytgat

Stedelijk Museum

Maandag 20 augustus  15.00 uur lees verder

Voorlezen door de Voorleesbrigade

Sportpark Willem-Alexander

Maandag 20 augustus  16.30 uur lees verder

Grofvuilinzameling Oost Pact Door

Van 't Hoffplein

Maandag 20 augustus  18.00 uur lees verder

Dinsdag 21 augustus

Kidsbouwdorp 2018

Sportpark Willem-Alexander

Dinsdag 21 augustus  10.00 uur lees verder

Vakantieterras - Oost wordt Circusartiest

Van 't Hoffplein

Dinsdag 21 augustus  13.00 uur lees verder

Zomeravond Orgelconcert door Vincent de Vries

Grote Kerk

Dinsdag 21 augustus  20.15 uur lees verder

Woensdag 22 augustus

Zwemvierdaagse

Zwembad Groenoord en Zwembad Zuid

Woensdag 22 augustus lees verder

Kidsbouwdorp 2018

Sportpark Willem-Alexander

Woensdag 22 augustus  10.00 uur lees verder

Grand Molen Tour

Start: De Palmboom

Woensdag 22 augustus  13.00 uur lees verder

Zomertijdmachine: Da Vinci, wat kon hij eigenlijk niet? 2

Korenbeurs

Woensdag 22 augustus  14.00 uur lees verder

Grand Molen Tour

Start: De Palmboom

Woensdag 22 augustus  14.30 uur lees verder

Zomeravondvoetbal voor meiden bij PPSC

Sportpark Thurlede

Woensdag 22 augustus  18.30 uur lees verder

Donderdag 23 augustus

Kidsbouwdorp 2018

Sportpark Willem-Alexander

Donderdag 23 augustus  10.00 uur lees verder

Digitaal spreekuur

Bibliotheek Korenbeurs

Donderdag 23 augustus  13.00 uur lees verder

Schiedamse Business Plaza-netwerkborrel

Bierlokaal Kennis

Donderdag 23 augustus  17.00 uur lees verder

Vrijdag 24 augustus

Biblioscoop: Pieter Konijn (6+)

Korenbeurs

Vrijdag 24 augustus  14.00 uur lees verder

The Trip to Spain

Wenneker Cinema

Vrijdag 24 augustus  20.30 uur lees verder

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Wenneker Cinema

Vrijdag 24 augustus  21.00 uur lees verder

Zaterdag 25 augustus

DANSH Summer Jam

Marconistraat 77A

Zaterdag 25 augustus  09.00 uur lees verder

Gratis Qi Gong & Tai Chi Tao les in het park

Beatrixpark

Zaterdag 25 augustus  09.30 uur lees verder

GinFever - zomerfeest

Lange Haven

Zaterdag 25 augustus  14.00 uur lees verder

Euroscoop presents; U2ONE

Euroscoop

Zaterdag 25 augustus  19.00 uur lees verder

The Trip to Spain

Wenneker Cinema

Zaterdag 25 augustus  20.30 uur lees verder

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Wenneker Cinema

Zaterdag 25 augustus  21.00 uur lees verder

Zondag 26 augustus

Fietsen door Zuid Holland

Start: Land van Belofte

Zondag 26 augustus  11.00 uur lees verder

CultuurBorrelt

Julianapark

Zondag 26 augustus  14.00 uur lees verder

Summer lounge: Yes Darling

Euroscoop

Zondag 26 augustus  16.00 uur lees verder

Euroscoop Summer Lounge

Euroscoop

Zondag 26 augustus  16.00 uur lees verder

Maandag 27 augustus

Grofvuilinzameling Oost Pact Door

Celsiusstraat

Maandag 27 augustus  18.00 uur lees verder

Dinsdag 28 augustus

Alles rondom de bevalling

Franciscus Vlietland

Dinsdag 28 augustus  19.00 uur lees verder

Zomeravond Orgelconcert

Grote Kerk

Dinsdag 28 augustus  20.15 uur lees verder

Woensdag 29 augustus

Stomavereniging Nederland

Franciscus Vlietland

Woensdag 29 augustus  10.00 uur lees verder

Grand Molen Tour

Start: De Palmboom

Woensdag 29 augustus  13.00 uur lees verder

Kinderinstuif

Huis van de Wijk Oost

Woensdag 29 augustus  14.00 uur lees verder

Grand Molen Tour

Start: De Palmboom

Woensdag 29 augustus  14.30 uur lees verder

Kunstfietsroute

n.n.b.

Woensdag 29 augustus  15.30 uur lees verder

Donderdag 30 augustus

Alpha

Euroscoop

Donderdag 30 augustus lees verder

Vrijdag 31 augustus

Masterclass gin en jenever door distilleerderij Herman Jansen (Aanmelden!)

Jenevermuseum

Vrijdag 31 augustus  15.00 uur lees verder

Muziekfestival Where We've Met

Kloosterplaats

Vrijdag 31 augustus  18.00 uur lees verder

Zaterdag 1 september

14e Historische Bridgetocht

Binnenstad Schiedam

Zaterdag 1 september  09.30 uur lees verder

Op welke club wil jij?

Hof van Spaland

Zaterdag 1 september  11.00 uur lees verder

H OOGstraat dansvoorstelling

Hoogstraat

Zaterdag 1 september  12.00 uur lees verder

Nieuwland Life 2018

Wijkcentrum Dreesplein

Zaterdag 1 september  12.00 uur lees verder

Inloopconcert: Juliya Belianevich

Grote Kerk

Zaterdag 1 september  15.00 uur lees verder

Muziekfestival Where We've Met

Kloosterplaats

Zaterdag 1 september  16.00 uur lees verder

Wereldmuziekfestival Verueño

Julianapark

Zaterdag 1 september  18.00 uur lees verder

Zondag 2 september

Rommelmarkt

Margriethal

Zondag 2 september  09.00 uur lees verder

Grote Luikse Vlooienmarkt en Braderie

Broersveld, Land van Belofte

Zondag 2 september  10.00 uur lees verder

H OOGstraat dansvoorstelling

Hoogstraat

Zondag 2 september  12.00 uur lees verder

Koopzondag: duo Nerd en Netjes

Nieuwe Passage

Zondag 2 september  12.00 uur lees verder

Wereldmuziekfestival Verueño

Julianapark

Zondag 2 september  13.00 uur lees verder

Workshop homo botanicus fotograficus

Stedelijk Museum

Zondag 2 september  13.15 uur lees verder

Slow Art Zondag

Stedelijk Museum

Zondag 2 september  14.00 uur lees verder

Optreden John Swaab

DrieMaasStede

Zondag 2 september  14.30 uur lees verder

Tuinparels in S'DAM - Expo & wandeling

Stedelijk Museum / Plantage

Zondag 2 september  15.00 uur lees verder

Eetcafé Tante Sjaan

Wijkcentrum Oost

Zondag 2 september  16.00 uur lees verder

Maandag 3 september

Grofvuilinzameling Oost Pact Door

Marconiweg

Maandag 3 september  18.00 uur lees verder

Wijkoverleg Kethel/Tuindorp

Schietbaanstraat 32

Maandag 3 september  20.00 uur lees verder

Dinsdag 4 september

60Plus: Book Club

Euroscoop

Dinsdag 4 september lees verder

Inloopmiddag werken bij Franciscus

Franciscus Vlietland

Dinsdag 4 september  13.00 uur lees verder

Voorlichtingsbijeenkomst over borstvoeding

Franciscus Vlietland

Dinsdag 4 september  19.30 uur lees verder

Woensdag 5 september

Kinderinstuif

Huis van de Wijk Oost

Woensdag 5 september  14.00 uur lees verder

Wijkoverleg Woudhoek

Wijkcentrum De Brug

Woensdag 5 september  19.30 uur lees verder

Donderdag 6 september

Open Expo Schiedam

Stedelijk Museum

Donderdag 6 september  11.00 uur tot en met zondag 9 september  17.00 uur lees verder

Open Coffee + Ondernemend Borrel

Theater aan de Schie

Donderdag 6 september  17.00 uur lees verder

Wijkoverleg Groenoord

Van Beethovenplein 161

Donderdag 6 september  20.00 uur lees verder

Vrijdag 7 september

Circus Sijm

DrieMaasStede

Vrijdag 7 september  13.30 uur lees verder

Zaterdag 8 september

Open Monumentendag

Div. locaties

Zaterdag 8 september  10.00 uur lees verder

Schiedamse Boekenmarkt

Land van Belofte

Zaterdag 8 september  10.00 uur lees verder

Rondleiding door stadsorganist Arjen Leistra

Stedelijk Museum

Zaterdag 8 september  10.00 uur lees verder

Kunst koken in S’DAM – expo & workshop

Stedelijk Museum / Westmolenstraat

Zaterdag 8 september  11.00 uur lees verder

Gewestelijk Senioren Orkest

Grote Kerk

Zaterdag 8 september  11.00 uur lees verder

Wereldhavendagen: S'DAM Haventour voor kids

Vertrek: 3e Katendrechtsehoofd 25

Zaterdag 8 september  11.45 uur lees verder

H OOGstraat dansvoorstelling

Hoogstraat

Zaterdag 8 september  12.00 uur lees verder

Parade aan de Schie

Op locatie

Zaterdag 8 september  13.00 uur lees verder

Zondag 9 september

Roofvogels & Griezelen met vogelspinnen

De Boshoek

Zondag 9 september  11.00 uur lees verder

Natuur opendag Beleef Kethelpoort

Kethelpoort

Zondag 9 september  11.00 uur lees verder

Wereldhavendagen: S'DAM Haventour voor kids

Vertrek: 3e Katendrechtsehoofd 25

Zondag 9 september  11.45 uur lees verder

H OOGstraat dansvoorstelling

Hoogstraat

Zondag 9 september  12.00 uur lees verder

Open Monumentendag

Div. locaties

Zondag 9 september  12.00 uur lees verder

NK Tonnetje Steken 2018

Kerkweg, Kethel

Zondag 9 september  12.00 uur lees verder

Parade aan de Schie

Op locatie

Zondag 9 september  13.00 uur lees verder

Jeneverproefkring De Drie Glaasjes

Jeneverie 't Spul

Zondag 9 september  16.00 uur lees verder

Maandag 10 september

Wijkoverleg Zuid

Leliestraat 10

Maandag 10 september  19.30 uur lees verder

Dinsdag 11 september

Alzheimercafé

Frankeland

Dinsdag 11 september  19.00 uur lees verder

Woensdag 12 september

de Stichting Pijn-Hoop

Franciscus Vlietland

Woensdag 12 september  13.30 uur lees verder

Kinderinstuif

Huis van de Wijk Oost

Woensdag 12 september  14.00 uur lees verder

Donderdag 13 september

Optreden A Men’s Passion

Driemaasstede

Donderdag 13 september  14.30 uur lees verder

Wijkoverleg Spaland/Sveaparken

Wijkcentrum De Brug

Donderdag 13 september  19.30 uur lees verder

Zaterdag 15 september

Internationale Kattenshow Felikat

Margriethal

Zaterdag 15 september  10.00 uur lees verder

Kunst koken in S’DAM – expo & workshop

Stedelijk Museum / Westmolenstraat

Zaterdag 15 september  11.00 uur lees verder

Sport en Cultuurdag

Dr. Wibautplein

Zaterdag 15 september  12.00 uur lees verder

Inloopconcert: Couleur Vocale

Grote Kerk

Zaterdag 15 september  15.00 uur lees verder

Gin Tour S'DAM (Aanmelden!)

Start: De Waag

Zaterdag 15 september  15.00 uur lees verder

Zondag 16 september

Internationale Kattenshow Felikat

Margriethal

Zondag 16 september  10.00 uur lees verder

CultuurBorrelt

Julianapark

Zondag 16 september  14.00 uur lees verder

Muziek met Gijs van Rij: Shantykoren

Bibliotheek Korenbeurs

Zondag 16 september  14.00 uur lees verder

Het Zandkasteel - Op de piratenboot (3+)

Theater aan de Schie

Zondag 16 september  14.00 uur lees verder

Optreden Rob Franken

DrieMaasStede

Zondag 16 september  14.30 uur lees verder

Het Zandkasteel - Op de piratenboot (3+)

Theater aan de Schie

Zondag 16 september  16.00 uur lees verder

Maandag 17 september

Digitaal spreekuur

De 5 Molens

Maandag 17 september  13.00 uur lees verder